NRS PetTaxi

Call Directions Contact the business

NRS PetTaxi NORASHIDAH RS LEGACY
SA0560233-T(202103239745)
[PET TAXI COVER SEMENANJUNG MALAYSIA]
(1)

28/09/2026

πŸ˜‚ Bila owner hantar anak bulus, yang nervous bukan kucing… owner!

β€œJaga elok-elok tau…”
β€œJangan bagi lapar…”
β€œKalau tidur jangan kacau…” 🀣

Relax puan, kami faham. 🐾🀍

Sebab bagi owner, mereka bukan sekadar kucing β€” mereka keluarga.

πŸš—πŸΎ NRS PetTaxi
Sharing Trip & Private Trip | Seluruh Semenanjung Malaysia
πŸ“² 019-551 4187

Kami hantar. Anda tenang. Si comel selamat sampai. 🀍





🐾 Bukan sekadar hantar. Kami uruskan satu amanah.Terima kasih Peneman Rehome Kucing kerana mempercayai NRS PetTaxi untuk...
27/09/2026

🐾 Bukan sekadar hantar. Kami uruskan satu amanah.

Terima kasih Peneman Rehome Kucing kerana mempercayai NRS PetTaxi untuk perjalanan anak bulus kepada adopter. 🀍

Bila penghantaran melibatkan jarak jauh, yang owner perlukan bukan sekadar sebuah kenderaan.

Mereka perlukan seseorang yang: 🀍 faham cara mengendalikan haiwan

πŸš— menjaga keselesaan sepanjang perjalanan
πŸ“² memberikan update supaya owner sentiasa tahu keadaan si comel
🏠 dan menghantar terus sehingga ke destinasi
Itulah nilai yang kami cuba berikan di NRS PetTaxi.
Sebab bagi kami, setiap kucing yang masuk dalam perjalanan kami datang bersama kepercayaan owner. 🐾

πŸš— Sharing Trip & Private Trip
πŸ“ Seluruh Semenanjung Malaysia
πŸ“² 019-551 4187

NRS PetTaxi β€” Kami hantar. Anda tenang. Si comel selamat sampai. 🀍






Pernah tak kita fikir… kenapa ada perjalanan yang nampak biasa, tapi sebenarnya mengajar kita banyak perkara? 🌸Kadang-ka...
26/09/2026

Pernah tak kita fikir… kenapa ada perjalanan yang nampak biasa, tapi sebenarnya mengajar kita banyak perkara? 🌸

Kadang-kadang kita cuma perlu teruskan langkah, nikmati apa yang ada dan percaya bahawa setiap perjalanan ada sebabnya.

Mungkin sebab itu bila buat NRS PetTaxi, saya cukup faham perasaan seorang owner bila menyerahkan anak bulus untuk perjalanan yang jauh.

Bukan sekadar, β€œtolong hantar kucing saya.”
Ada rasa risau, ada rasa sayang, ada harapan supaya mereka sampai dengan selamat. 🐾🀍

Setiap kali kami sampai ke destinasi, saya selalu teringat satu perkara:

Kita bukan sekadar membawa mereka ke tempat yang dituju. Kita sedang menjaga sesuatu yang sangat bernilai kepada seseorang.

Begitu juga dengan hidup.
Jaga perjalanan kita, jaga amanah yang diberikan dan hargai setiap langkah. 🌷

πŸš—πŸΎ Perlukan penghantaran anak bulus dalam Semenanjung Malaysia?
NRS PetTaxi sedia membantu β€” Sharing Trip & Private Trip.

πŸ“² 019-551 4187

NRS PetTaxi β€” kerana mereka bukan sekadar haiwan. Mereka keluarga. 🀍





πŸ’ͺ🏻🐱 CARLUDDIN DAH START WORKOUT!Katanya nak kuatkan stamina sebelum travel esok. πŸ˜‚Tapi tengok gaya dia tu…angkat dumbbel...
24/09/2026

πŸ’ͺ🏻🐱 CARLUDDIN DAH START WORKOUT!

Katanya nak kuatkan stamina sebelum travel esok. πŸ˜‚

Tapi tengok gaya dia tu…
angkat dumbbell tak, duduk atas bench je. 🀣

Mungkin Carluddin dah tahu β€” yang penting bukan angkat berat, yang penting sampai destinasi dengan selamat. 🐾

πŸš— ESOK ADA LALUAN NRS PETTAXI [25.09.2026]
πŸ“ KL β†’ JB
πŸ“ JB β†’ KL

Ada anak bulus nak dihantar antara KL ↔ JB?
πŸ“² 019-551 4187

Carluddin workout, NRS PetTaxi p**a yang travel. πŸ˜‚πŸΎ

Selamat β€’ Selesa β€’ Terpercaya





23/09/2026

Celoteh si comel ni memang menghiburkan hati Shidah. 🀍🐾

Sepanjang perjalanan dari Pantai Timur ke Kuala Lumpur, ada je aksi dan celoteh dia. Memang tak membosankan! πŸ˜‚

Bila bawa anak bulus, perjalanan jauh pun rasa lebih ringan bila tengok mereka selesa dan tenang.

NRS PetTaxi β€” setiap perjalanan ada ceritanya. πŸš—πŸΎ





🐱 KENAL CARLUDDIN. 🀍Muka innocent, bulu lebat, tapi gaya macam dia yang bayar sewa rumah. πŸ˜‚Ini Carluddin β€” salah seorang...
22/09/2026

🐱 KENAL CARLUDDIN. 🀍

Muka innocent, bulu lebat, tapi gaya macam dia yang bayar sewa rumah. πŸ˜‚

Ini Carluddin β€” salah seorang VIP berbulu dalam keluarga kami. 🐾

Sebab tu kami faham satu perkara:
bila seseorang serahkan anak bulus mereka kepada kita, mereka bukan serahkan β€œkucing”. Mereka serahkan keluarga.

Dan itulah cara kami menjaga setiap perjalanan di NRS PetTaxi. πŸš—πŸΎ

Safe Journey, Happy Paws. 🀍

Whatapp 019-551 4187 for quotation price







20/09/2026

Ujian terbesar dalam hidup saya adalah sentiasa kena rakam.

Ujian terbesar anda p**a apa ?





🐾 BREEDER, KENALI NRS PETTAXI.Petaling Jaya β†’ Kedah πŸš—πŸΎSatu lagi perjalanan selesai dengan baik.Bagi kami, pet transport ...
18/09/2026

🐾 BREEDER, KENALI NRS PETTAXI.

Petaling Jaya β†’ Kedah πŸš—πŸΎ
Satu lagi perjalanan selesai dengan baik.

Bagi kami, pet transport bukan sekadar menghantar dari satu lokasi ke lokasi lain.

Ia tentang pengendalian yang teliti, perjalanan yang selesa dan komunikasi yang meyakinkan β€” supaya breeder dan owner tahu si bulus berada dalam keadaan baik sepanjang perjalanan.

⭐⭐⭐⭐⭐
Customer feedback speaks for itself.

Jika breeder mencari pet transport yang boleh dipercayai untuk customer dan anak bulus mereka, NRS PetTaxi sedia membantu.

πŸ“² 019-551 4187

Professional care.
Reliable journey.
Trusted by pet owners. 🀍





NRS PetTaxi 019-551 4187
18/09/2026

NRS PetTaxi

019-551 4187




"Kerana mereka bukan sekadar haiwan. Mereka adalah keluarga..." ❀️🐾Setiap kali Shidah peluk Tora ni, Shidah selalu terfi...
18/09/2026

"Kerana mereka bukan sekadar haiwan. Mereka adalah keluarga..." ❀️🐾

Setiap kali Shidah peluk Tora ni, Shidah selalu terfikirβ€”kalaulah satu hari nanti Nora terpaksa berjalan jauh tanpa Shidah di sisi, siapalah yang akan ubatkan rasa takut dia? Siapalah yang akan pujuk kalau dia stres dalam sangkar? 😒

Perasaan risau itulah yang membuatkan Shidah tubuhkan NRS PetTaxi. Shidah faham sangat apa yang bermain di fikiran setiap cat parents di luar sana bila terpaksa hantar anak bulu jauh-jauh. Rasa berat hati, rasa bersalah, semua ada.

Sebab itu, di NRS PetTaxi, Shidah akan jaga kucing anda dengan penuh kasih sayang, sama macam Shidah manjakan Tora.

Sepanjang perjalanan di Seluruh Semenanjung Malaysia, Shidah pastikan:
πŸš— Mereka dijaga bagai menatang minyak yang penuh.
❄️ Duduk dalam kenderaan yang selesa dan redup berhawa dingin.
πŸ“± Shidah akan hantar update gambar/video sepanjang trip supaya hati anda tenang di rumah.

Serahkan tugas menghantar si comel kepada Shidah. Kami hantar, Anda tenang, Si comel selamat sampai.

Hubungi Kak Shidah sekarang untuk bincang trip si comel:πŸ“ž 019-551 4187 (NRS PetTaxi)

Dari hati, untuk si comel... πŸ•ŠοΈ





Address

Ecocity
Cukai
59200

Telephone

+60134561615

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when NRS PetTaxi posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to NRS PetTaxi:

Shortcuts

Share