Taxi Aster Żywiec

Zadzwoń Wskazówki dojazdu Strona internetowa

Taxi Aster Żywiec Profesjonalne usługi Taxi w Powiecie Żywieckim i okolicach. Transfery lotniskowe i międzymiastowe, zakupy, obsługa imprez, odprowadzanie aut.
(1)

Płatność kartą, gotówką oraz BLIK-iem. Skontaktuj się z nami już dziś! 🚕📞

12/10/2026

🚕 Planujesz podróż w Żywcu lub okolicach? Taxi Aster Żywiec jest do Twojej dyspozycji! 🚕

​Gwarantujemy punktualność, komfort i bezpieczeństwo na każdej trasie. Sprawdź, dlaczego warto nas wybrać:
​✅ Wszechstronność: Obsługujemy Korbielów, Zwardoń, Bielsko-Białą i wiele innych miejscowości. Jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz!
✅ 24/7: Jesteśmy do Twojej dyspozycji o każdej porze dnia i nocy. Punktualność to nasz priorytet!

✅ Usługi Specjalne: Oprócz standardowych przewozów oferujemy:
📦 Przesyłki kurierskie
💐 Dostawę kwiatów i prezentów
✈️ Transfery na lotniska i obsługę wydarzeń

​☎️ Zadzwoń i zamów kurs: 880 225 839
Pamiętaj: Z nami zawsze na czas i bezpiecznie do celu! 🏁

​

🚖 TAXI ASTER ŻYWIEC – CENNIK PRZEJAZDU 🚖​Szukasz szybkiego, bezpiecznego i komfortowego transportu? Taxi Aster jest do T...
03/10/2026

🚖 TAXI ASTER ŻYWIEC – CENNIK PRZEJAZDU 🚖

​Szukasz szybkiego, bezpiecznego i komfortowego transportu? Taxi Aster jest do Twojej dyspozycji! Działamy na terenie miasta Żywiec, całego Powiatu Żywieckiego oraz w okolicach.

​💰 CENNIK TARYF:
I STREFA - Żywiec
II STREFA - poza Żywcem

​Opłata początkowa: 10,00 zł (stała opłata przy rozpoczęciu kursu)

​Taryfa 1 (I STREFA | dni powszednie w godz. 06:00 – 22:00): 4,50 zł / km

​Taryfa 2 (I STREFA | dni powszednie w godz. 22:00 – 06:00 oraz niedziele i święta): 5,00 zł / km

​Taryfa 3 (II STREFA | wyjazdy poza I strefę w dni powszednie w godz. 06:00 – 22:00): 6,00 zł / km

​Taryfa 4 (II STREFA | wyjazdy poza I strefę w godz. 22:00 – 06:00 oraz niedziele i święta): 7,50 zł / km

​Opłata za 1h postoju: 60,00 zł (w każdej taryfie przez całą dobę)

​⭐ DLACZEGO WARTO Z NAMI JECHAĆ?
​Bezpiecznie – Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.

​Komfortowo – czyste, zadbane i wygodne auta.

​Na każdą trasę – krótki kurs po mieście czy daleki wyjazd? Zawieziemy Cię wszędzie!

​📍 Obszar główny: Powiat Żywiecki i okolice
📞 Zadzwoń i zamów kurs: 880 225 839

​

🚖 Szukasz szybkiego, bezpiecznego i wygodnego przejazdu w Żywcu lub okolicach?​Taxi Aster Żywiec jest do Twojej dyspozyc...
01/10/2026

🚖 Szukasz szybkiego, bezpiecznego i wygodnego przejazdu w Żywcu lub okolicach?
​Taxi Aster Żywiec jest do Twojej dyspozycji!

Bez względu na to, czy potrzebujesz krótkiego kursu po mieście, czy planujesz dłuższą trasę – z nami zawsze dotrzesz na czas! ⏱️✨

​📍 Obsługujemy m.in. miejscowości:
✅ Żywiec i okolice
✅ Korbielów
✅ Zwardoń
✅ Bielsko-Biała..oraz wszystkie dalekobieżne miejscowości!

​Dlaczego warto wybrać Taxi Aster Żywiec?
🛡️ Bezpiecznie – Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.
🛋️ Komfortowo – zadbane, czyste i wygodne auta.
🛣️ Na każdą trasę – krótki przejazd po mieście czy wyjazd na szlak/lotnisko.

​Nie tylko zawozimy... my łączymy ludzi z miejscami! 😊

​📞 Zamów przewóz już teraz: 880 225 839
Zapisz ten numer w telefonie – nigdy nie wiadomo, kiedy się przyda! 📱

​

26/09/2026

🚕 Szukasz pewnego i komfortowego transportu? Taxi Aster Żywiec do usług! 👋

​Działamy nie tylko na terenie Żywca, ale obsługujemy cały region i znacznie więcej! Najczęściej spotkacie nas na trasach:
📍 Żywiec – Korbielów – Zwardoń – Bielsko-Biała
​To jednak nie wszystko!
Dowieziemy Cię bezpiecznie w każde miejsce – realizujemy także kursy na lotniska oraz do wszystkich miejscowości po drodze (i nie tylko!). ✈️🧳

​Chcesz zamówić przejazd lub dopytać o trasę? Dzwóń śmiało!
📞 880 225 839
⏱ Dostępni 24/7 – zawsze tam, gdzie Ty!

​

Zwykły przejazd? Nie u nas! 🚕✨​Szukasz niezawodnej taksówki w Żywcu i okolicach? Z Taxi Aster masz pewność, że dojedzies...
23/09/2026

Zwykły przejazd? Nie u nas! 🚕✨
​Szukasz niezawodnej taksówki w Żywcu i okolicach? Z Taxi Aster masz pewność, że dojedziesz na miejsce bezpiecznie, wygodnie i zawsze na czas!

​Gdzie jeździmy?
• Żywiec i okolice
• Korbielów
• Bielsko-Biała
• Międzybrodzie Żywieckie
• Oraz inne trasy, jak i dalekobieżne!

​W czym możemy Ci pomóc?
• Przejazdy lokalne i dalekobieżne
• Transfery na lotniska oraz dworce PKP
• Awaryjna pomoc na drodze - wymiana koła, dowóz paliwa, odpalanie na kablach itp
• Zakupy z dostawą do domu - kwiaty, żywność, paczki i wiele więcej
• Odprowadzanie samochodu klienta pod wskazany adres
• Obsługa wydarzeń, wesel i wyjazdów okolicznościowych
• Przejazdy przyjazne dla Ciebie, Twoich bliskich i Waszych pupili 🐾

​Wsiadasz. Jedziemy. Dojeżdżasz. Bez stresu. Na czas. Z uśmiechem! ❤️
​📞 Zamów kurs już teraz: 880 225 839
Zobacz Naszą stronę: https://www.taxiasterżywiec.pl

​

Potrzebujesz niezawodnego transportu na Żywiecczyźnie?🚕 Taxi Aster Żywiec to taksówka numer 1 w regionie! Zapewniamy pro...
16/09/2026

Potrzebujesz niezawodnego transportu na Żywiecczyźnie?
🚕 Taxi Aster Żywiec to taksówka numer 1 w regionie! Zapewniamy profesjonalny przewóz osób na terenie Żywca, całego powiatu oraz w dowolne miejsce w Polsce.

​Dlaczego warto wybrać Taxi Aster?
​💰 Zawsze niskie ceny – konkurencyjny cennik bez przykrych niespodzianek
​🎁 Rabaty dla stałych klientów – doceniamy regularnych pasażerów
​🕒 Punktualność i bezpieczeństwo – wygodne auto i doświadczony kierowca
​🛣️ Kompleksowe usługi – zakupy na telefon, przewóz bagaży, imprezy i lotniska

​Nie czekaj na przystanku – zamów kurs prosto pod drzwi!
​📞 Telefon / Rezerwacja: +48 880 225 839
💬 Napisz do nas lub zadzwoń o każdej porze!
Odwiedź Nas na stronie: https://www.taxiasterżywiec.pl/strona-główna

​

✨ Twój pewny partner w podróży – TAXI Aster Żywiec! ✨​Planujesz wyjazd, potrzebujesz szybkiego powrotu do domu, a może c...
12/09/2026

✨ Twój pewny partner w podróży – TAXI Aster Żywiec! ✨

​Planujesz wyjazd, potrzebujesz szybkiego powrotu do domu, a może czeka Cię ważny transfer na lotnisko? Nie ryzykuj spóźnienia i postaw na sprawdzony transport!

​W TAXI Aster Żywiec stawiamy na pełen profesjonalizm i wygodę pasażera na każdym kilometrze.

​Dlaczego warto podróżować z nami?
🔸 Gwarancja punktualności – jesteśmy na miejscu dokładnie wtedy, kiedy nas potrzebujesz
🔸 Bezpieczna i płynna jazda – zawsze sprawnym i czystym samochodem
🔸 Szeroki zakres usług – od szybkich kursów lokalnych po dalekie trasy i dostawy produktów do domu
🔸 Bezstresowe przejazdy na lotniska – dowieziemy Cię na czas na każdy terminal

​🗺️ Gdzie jeździmy?
Żywiec, cała Kotlina Żywiecka, okoliczne miejscowości oraz dowolne trasy w Polsce.

​📲 Szybkie zamawianie: 880 225 839
Zapisz ten numer – przyda się szybciej, niż myślisz! 🚕💨

​

10/08/2026

15 lat na drodze z Taxi Aster Żywiec! Od czekania na jakikolwiek telefon po własną firmę i stałych klientów. 🚖

​Początki? Były wyboiste. Nasłuchiwanie CB radia, czatowanie na ten chociaż jeden kurs w ciągu doby i ciągła walka z konkurencją o każdego pasażera. To nie była zwykła praca. To zawsze była misja: bezpieczne dowiezienie Was do celu, bez względu na pogodę czy porę nocy.
Początki były trudne, ale… było, minęło.

​Dziś w trasę wyjeżdża czarna Audi A4 B6 – auto niezawodne, w którym zawsze panuje spokój i opanowanie. Dziś nie muszę już walczyć na CB radiu, bo mam coś cenniejszego: Ten wyczekiwany latami spokój i Wasze zaufanie.

​Dziękuję wszystkim stałym klientom, że od tylu lat wybieracie bezpieczny powrót do domu z Taxi Aster Żywiec! ❤️

Jeśli jeszcze nie zapisałeś numeru: 880 225 839
Odwiedź Naszą stronę! www.taxiasterżywiec.pl

ℹ️ Wszystkie ujęcia w filmie oraz postać kierowcy zostały stworzone komputerowo na potrzeby tej prezentacji.

​

🌧️ Deszcz, ciężkie zakupy, spóźniony pociąg albo udana impreza, z której czas wracać do domu?​W takich momentach nie ma ...
07/08/2026

🌧️ Deszcz, ciężkie zakupy, spóźniony pociąg albo udana impreza, z której czas wracać do domu?

​W takich momentach nie ma czasu na długie szukanie numerów w sieci ani wypytywanie znajomych 😉

​Chcemy, żeby zamówienie taryfy w Żywcu było dla Was maksymalnie proste!

​📞 Zapisz ten numer na szybkie zamawianie: 880 225 839

​📲 A pełną ofertę i szybki kontakt znajdziesz na naszej stronie:
➡️ https://sites.google.com/view/taxiasterzywiec/

​Dokąd dzisiaj jedziemy? Zapisz namiary i do zobaczenia na trasie! 🚖💨

​

Taxi Aster Żywiec - Twój niezawodny partner transportowy w Żywcu i okolicach!

🚖 Taxi Aster Żywiec ma nową stronę internetową! 🚖​Potrzebujesz szybkiego, bezpiecznego i wygodnego transportu w Żywcu lu...
03/08/2026

🚖 Taxi Aster Żywiec ma nową stronę internetową! 🚖

​Potrzebujesz szybkiego, bezpiecznego i wygodnego transportu w Żywcu lub okolicach? Teraz wszystkie informacje i kontakt znajdziesz w jednym miejscu!

​👉 Sprawdź naszą nową stronę:
https://sites.google.com/view/taxiasterzywiec/

​Oferujemy:
✅ Szybki dojazd na terenie Żywca i całego powiatu
✅ Transfery lotniskowe (Kraków-Balice, Katowice-Pyrzowice)
✅ Przejazdy okolicznościowe i zakupy
✅ Dostępność 24/7

​📞 Zamów taksówkę: 880 225 839
​Zapisz link i numer w telefonie – przydadzą się w najmniej oczekiwanym momencie! 😉

Taxi Aster Żywiec - Twój niezawodny partner transportowy w Żywcu i okolicach!

Adres

Zywiec
34-300

Powiadomienia

Bądź na bieżąco: wyślemy Ci e-mail, gdy Taxi Aster Żywiec opublikuje nowości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu, a subskrypcję możesz anulować w dowolnym momencie.

Skróty

Udostępnij